Історія

Інтернет для навчання
– тим, хто вчить

Шановні педагоги!
Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Віртуальна педагогічна бібліотека – Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці, та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.
Наша віртуальна Web – бібліотека допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Історія

http://refline.org.ua/referats/category/istoriya – український сайт з історії, містить інформацію про історичні події в Україні
www.doba.lviv.ua – сайт Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін
www.litopys.kiev.ua – сайт , містить літописи історії України
http://days.peoples.ru/ – календар знаменних дат і подій, дні народження видатних людей, історичні події, а також повний календар всього року по днях.
http://his.1september.ru/urok/ – матеріали для проведення уроків історії та правознавства
http://www.itn.ru/communities.aspx?cat_no=2715&tmpl=com – Інтернет – об’єднання вчителів історії та правознавства.
http://www.uroki.net/docistor.htm – сайт для вчителя історії.
http://www.hist.msu.ru/ – сайт Історичного факультету МГУ, містить великий каталог інформаційних ресурсів з історії
http://www.hist.msu.ru/ER/index.html – це бібліотека електронних ресурсів, містить електронні тексти історичної літератури.
http://cyrill.newmail.ru/index2.html – сайт містить велику бібліотеку античної літератури
http://members.tripod.com/~sesna/oldeast/ – cайт з історії Стародавньої Месопотамії
http://ancientrome.ru/ – сайт з історії Стародавньоримської цивілізації
http://www.magister.msk.ru/library/revolt/revolt.htm – сайт «Из архивов русской революции» можна використовувати при вивченні історії XX століття
http://center.fio.ru/som/subject.asp?id=10000189 – сайт дає великі можливості для методичної підтримки процесу навчання історії в старшій школі
http://www.hronos.km.ru/ – сайт містить багаторівневу систему хронологічних таблиць з історії.
http://www.history.ru/ – сайт з матеріалами на історичну тематику.
http://www.altai.fio.ru/projects/group2/potok30/site/index.htm – сайт «Методическая копилка по истории» містить методичні розробки та характеристики сучасних методів навчання.
http://www.1september.ru/metodkabinet.php?issues=his – методичний сайт видавництва «1 сентября» містить велику кількість розробок уроків, олімпіад, тестів та контрольних робіт.
http://lesson-history.narod.ru/ – сайт для вчителів історії, правознавства та інформатики, містить інформацію для проведення уроків історії та правознавства з використанням комп’ютера.

Задайте свое питання