Мова

Інтернет для навчання
– тим, хто вчить

Шановні педагоги!
Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Віртуальна педагогічна бібліотека – Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці, та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.
Наша віртуальна Web – бібліотека допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Мова

http://mova.kreschatic.kiev.ua/ – уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.
http://refline.org.ua/referats/category/inozemni-movy – сайт іноземних мов, містить допоміжні матеріали з різних іноземних мов
http://www.englishclub.narod.ru/ – англійський клуб. Це навчаюча база даних по вивченню англійської мови. Словники, граматика, навчальні вправи (топіки), ідіоми, скоромовки, пісні, розділ „Чтиво” з книгами для читання. Для кожного етапу навчання, а їх декілька – початковий і т. д. – можна знайти розділ „Плани уроків”.
http://www.bkc.ru/aboutus/ – сайт школи іноземних мов. Сайт присвячений вивченню іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, арабської, китайської, японської та ін. і об’єднує в собі 30 віртуальних шкіл на вибір. Перед початком навчання тут можна пройти тестування, вибрати курс, викладача та ін. Існують спеціальні диференційовані програми для різних вікових груп користувачів. Для найменших є додатковий засіб навчання – мультимедійна програма “English + Kids”. Розроблені також спеціальні літні програми та програми прискореного вивчення іноземних мов для підлітків.
http://www.english.ru/ – сайт „Інтернет-ресурси з вивчення англійської мови”. Тут можна знайти інформацію про різноманітні курси та освіту за кордоном, навчальні програми та тести, огляди ресурсів за цією тематикою, тощо…
http://www.englishforkids.ru/ – англійська мова для дітей. Тут можна знайти навчальні програми, поради, конкурси, форуми, цікаві посилання на інші сайти і т. п. На сайті знаходяться архіви дитячих пісень, віршів, загадок та прислів’їв англійською мовою, які можна скачати. Є можливість замовити нові книги в Інтернет-магазині по вивченню іноземних мов.
http://www.primavista.ru/dictionary/index.htm – цей сайт, повністю присвячений словникам, перекладачам, різним програмам для перекладу, самовчителям іноземних мов, тощо… Крім каталогу Інтернет-ресурсів, є розділ Офлайн-словники, тобто словники, які можна зкачати.
http://www.langust.ru/ – все про англійську мову, вивчення, переклад, звички різних країн.
http://www.bagatoreferativ.com.ua/referats/Biography/766-2.html – сайт рефератів українською мовою.
http://www.referats.com/ – сайт рефератів в Росії, за допомогою якого можна знайти реферати з різних тем.
http://www.bagato-referativ.com.ua/ – сайт рефератів з різних тем.
http://urok.hut.ru/ – сайт Дистанційної школи з вивчення російської мови „УРОК”. Тут також можна знайти тести, словники, правила правопису, поради до написання шкільних творів. Дистанційна освіта проходить шляхом спілкування з викладачами через електронну пошту і частково платна. Але можна знайти багато безкоштовної інформації та посилань на корисні ресурси за темою сайту, на шкільні твори та реферати, репетитори, зразки уроків та тренувальні вправи.
http://www.allreferats.narod.ru/ – сайт рефератів Росії з різних тем.
http://www.allbest.ru/refall.htm – сайт мегапошуку у колекціях рефератів.

Задайте свое питання