Організація діяльності закладів освіти

Інтернет для навчання
– тим, хто вчить

Шановні педагоги!
Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Віртуальна педагогічна бібліотека – Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці, та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.
Наша віртуальна Web – бібліотека допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Організація діяльності навчальних закладів

http://www.mon.gov.ua/ – сайт Міністерства освіти і науки України, містить інформацію про дошкільну, середню, позашкільну, професійно-технічну, вищу, дистанційну освіту в Україні, новини науки, регіонів, міжнародну діяльність, соціальний захист, статистичну звітність, основні видання.
http://www.moippo.mk.ua/ – сайт Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm – сайт, містить інформацію про міжнародні спонсорські організації, гранти
http://www.otbet.ru/gdz/ – це готові домашні завдання за всіма предметами шкільної програми, для всіх класів та готові вправи за всіма підручниками, короткі письмові перекази, твори на ДПА.
http://www.olymp.vinnica.ua/ – сайт центру підтримки та проведення олімпіад школярів з використанням можливостей Інтернет.
http://sredaboom.ru/ – дизайнерський сайт.
http://www.elnik.kiev.ua/ – педагогічний сайт, містить інформацію щодо управління навчальним процесом.
http://testportal.com.ua/index.php/text/prob/ – сайт, містить зразки тестових завдань на ЗНО з різних предметів
http://hosting.sns.net.ua/~library/html/ina3oi3_aa_aeij_oeieijd3a_a_2i.html – освітні бази даних для школярів в Інтернеті
http://education.web-ring.ru/ – каталог сайтів “Обучение и образование” об’єднує освітні сайти – освіта за кордоном, вивчення іноземних мов, репетитори і курси підготовки, школи, колекції рефератів та інші тематичні ресурси.
http://www.osvita.org.ua/ – український освітній портал. На порталі можна знайти рейтинг освітніх сайтів України та Росії, перелік освітніх ресурсів: реферати, колекції, музеї, словники, перекладачі електронні бібліотеки, тощо…
http://allbest.ru/union/ – союз загальноосвітніх сайтів, містить каталог із списком різних шкільних предметів
http://www.korrespondent.net/ – сервер новин України, містить інформацію про останні події в Україні та світі, новини культури, науки, освіти, спорту, інформацію про погоду, є можливість спілкуватись у форумах.
http://www.osvita.biz – сайт редакції різних освітянських видань
http://www.1september.ru/ – електронна версія газети видавничого дому “Первое сентября” : “Начальная школа”
http://www.ug.ru/ – інформаційний сайт “Учительской газеты”
http://www.gramotey.ru/ – дитячий світ “Грамотей”. Мета – допомогти дитині творчо розвиватися. Комп’ютерні навчальні програми, новітні методики.
http://schools.techno.ru/ostrov – методичні розробки дитячої організації “Острів скарбів”. Адреси дитячих организацій.

Задайте свое питання