Управління освіти

Шановні відвідувачі! Щиро вітаємо Вас на нашому сайті!

     Освіта міста Вознесенська є відкритою соціально – педагогічною системою, яка являє собою упорядковану сукупність взаємопов’язаних компонентів, а саме: цілей, змісту, методів, засобів і організаційних форм навчання, виховання, розвитку учнів  у соціальних регіональних умовах.

     Одним з принципів, на яких ґрунтується цілісність освітньої системи міста, є принцип єдності освітнього простору, який забезпечується законодавчою та нормативно – правовою базою в галузі освіти і наступністю освітніх програм дошкільної, загальної середньої та позашкільної ланок.

     Методологічною основою побудови системи менеджменту якості освіти в місті стали міжнародні стандарти ІСО 9001:2008, відповідно до яких здійснюється керівництво та управління галуззю щодо надання та підвищення якості освітніх послуг, забезпечення доступності освіти, її варіативності, наступності,  підтримки інновацій.

    Сьогодні освіта міста вирішує проблему формування сучасної моделі освіти, орієнтованої на вирішення завдання інноваційного розвитку навчальних закладів.

Ми раді поділитися досвідом і запрошуємо до співпраці.

З повагою до вас, начальник управління освіти

Світлана Вікторівна Кисільова!

Коментарі зачинені.