ЗНО

Читати далі

 

06 квітня 2020р міський науково-методичний центр розпочав дистанційне навчання та інструктаж педагогічних працівників, що будуть залучатися до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020р.

Цього  року в місті буде організовано роботу чотирьох пунктів тестування. Для забезпечення якісного проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде залучено близько 150 педагогічних працівників. Отже, підготовка персоналу пунктів тестування є необхідною умовою забезпечення чіткого виконання процедури ЗНО.

Дякуємо всім педагогічним працівникам, які долучаються до роботи в період проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пропонуємо дистанційно повторити основні засади процедури ЗНО за посиланням:

Чехратова Т.А.,

методист МНМЦ, відповідальна за проведення ЗНО в окрузі

 

 

Шановні випускники 2020 року та їх батьки , управління освіти Вознесенської міської ради наголошує, що одним з етапів підготовки до вступу до вищих навчальних закладів є  пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання  здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання , укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від  10 жовтня 2019 року №139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» визначено дати проведення пробного ЗНО:

21 березня 2020рокуз української мови і літератури;

28 березня 2020рокуз  історії України, математики, біології, географії,  фізики, хімії, іноземних мов.

ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 • ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
 • підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • ознайомитися з форматами зошитів зовнішнього незалежного оцінювання;
 • орієнтуватися в різних формах завдань;
 • розрахувати час на виконання завдань;
 • потренуватися в заповненні бланків відповідей;
 • підготуватися до державної підсумкової атестації;
 • визначити власний рівень знань;
 • скоригувати підготовку до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання;
 • отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання визначається Українським центром оцінювання якості освіти та цього року становить 145грн.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація учасників пробного ЗНО у 2020 році  здійснюється на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з 03 по 24 січня 2020 року. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Для реєстрації необхідно:

 • зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
 • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО;
 • з персональної сторінки (“особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
 • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
 • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “особистому кабінеті” учасника пробного ЗНО до 02.03.2020 року).

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

 • запрошення-перепустку;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 • паспорт (свідоцтво про народження).

Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Кожен учасник отримає бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і зможе самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного ЗНО.

Також результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на  сайті в “Особистому кабінеті учасника ПЗНО”.

Для  визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:

 • з української мови і літератури з 21 до 23 березня;
 • з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов з 28 до 30 березня.

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

 • 03.2020 з української мови і літератури;
 • 04.2020 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Наголошуємо, що пробне незалежне оцінювання – це добровільне, платне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів, що дає можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Пам’ятайте, що : «Той , хто добре підготувався до бою, наполовину переміг» (Мігель де Сервантес Сааведра ).

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

 Бажаємо успіхів у підготовці до ЗНО та успішного його проходження!

Чехратова Т.А., методист  МНМЦ

Задайте свое питання